Kadam drabbles

23. června 2013 v 19:15 | Joli |  Glee
Zdravím. Po delší době se zase hlásím se svým spisováním. Dle nadpisu vidíte, že je to opět na téma KADAM a že půjde o několik drabblů (konkrétně dva drabbly a dva doubledrabbly). Tak snad se vám budou líbit.Proč ty?
(doubledrabble)

Před časem jsi mi řekl, abych si to pořádně rozmyslel. Dřív, než definitivně řeknu: Ty. Nebo Blaine. Nebo ani jeden. Ať se zaměřím na to, co od vztahu očekávám já. Ať taky myslím na sebe, ne jen na ostatní. Protože ať už se rozhodnu pro tebe, Blaina nebo nikoho z vás, tak jako tak minimálně jednomu člověku způsobím bolest. Tím, že řeknu, že s ním nechci být. Ale ať už se rozhodnu jakkoliv, musím si tím být jistý a stát si za tím.

Udělal jsem to. A volím si tebe.

Blaine ztratil moji důvěru. Podvedl mě. Dokonce tvrdí, že za jeho nevěru jsem zodpovědný já, ač to bylo jeho rozhodnutí se vyspat s někým cizím. Vím, že skrývá pravý důvod, proč se to stalo, ale odmítá ho říct. A s tím nemůžu žít - nevědět, co jsem udělal, že mě podvedl.

Tobě důvěřuju. Zatím jsi mě nezklamal. A když máš pocit, že je mezi námi něco špatně, přijdeš a snažíš se najít nějaké řešení. Líbí se mi to. Vyhovuje mi to. Je mi s tebou dobře, v tvé přítomnosti se cítím sám sebou. Něco k tobě cítím. Něco silného, pozitivního. A proto bych rád s tebou náš vztah rozvíjel dál.Budeš se líbit

Kurt vydržel přenos sledovat ani ne pět minut. Nechtěl Adamovi kazit radost, ale tohle prostě nebyl šálek jeho čaje. Proto vstal a došel si pro svůj oblíbený časopis. Když se vrátil, uvítaly ho Adamovy posmutnělé oči.
"Ty to vážně nebudeš sledovat až do konce?"
"Adame, nezlob se. Vím, že hraje tvůj oblíbený Manchester United, ale... fotbal prostě není pro mne. Klidně tu budu sedět a chvilkama koukat, ale nenuť mě prosím tomu věnovat pozornost celých devadesát minut."
"Dobře, nebudu, stejně bych tě nepřesvědčil, že?"
"Asi ne. Ale jestli tě to potěší, budeš se líbit mýmu tátovi."Nenáviděný sirup

Adamův hlas slyšel zprvu jakoby z dálky. Čím víc však nabíral vědomí, tím byl hlas zřetelnější a on tak konečně rozpoznal slova "Miláčku, vstávej, musíš si vzít ten sirup, cos dostal od doktora.".
"Já nechci, je děsně hořkej," zakašlal a stále nechával své oči zavřené.
"Vím, že ti nechutná, ale musíš se léčit."

Kurt ucítil, jak mu jeho přítel otřel vlhkým kapesníkem jeho horečnaté čelo.

"Díky," zašeptal a konečně své unavené oči otevřel.
"Udělal jsem ti heřmánkový čaj," usmál se Adam.
"Jsi sladkej, víš to?"
"Vím. A teď si vem ten sirup, jo?"Ano? Ano.
(double drabble)

"Omluv mě, prosím," pousmál se Kurt, na to se zvedl od stolu a odkráčel si to směrem k toaletám.

To je přesně moje příležitost, pomyslel si okamžitě Adam, který seděl na opačném místě, naproti Kurtovi. Byl to jeho nápad, aby onoho pátečního večera povečeřeli v restauraci, a jeho partner s tím ochotně souhlasil. Nyní se Adam chystal udělat to, kvůli čemu celý večer vůbec plánoval.

Během vteřinky bylo hotovo. A právě včas, protože Kurt se již vracel z toalet. Na dálku rozhodně nemohl nic poznat, ale jen co se posadil a vzal do ruky svoji sklenici s vínem, aby se napil, spatřil před sebou obálku, o které byl přesvědčen, že na stole při jeho odchodu neležela.

"Co je to?" zeptal se trochu zmateně a doufal, že to Adam vysvětlí.
"Tak se podívej," mrknul však na něj blondýn rozverně a dál už nic neříkal.

Kurt se lehce zamračil, ale nakonec sklenici s vínem odložil a pustil se do otevírání záhadné obálky.

"To... to jsou letenky? Do Essexu?" nevěřil brunet vlastním očím.
"Jo, přesně tak. Naši by se s tebou, mým milovaným snoubencem, rádi setkali ještě před svatbou. Poletíš tam se mnou, prosím?"


A jaká byla odpověď?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kamča | Web | 23. června 2013 v 19:52 | Reagovat

Hned na začátku mi srdce zaplesalo, že to jsou drabble hned čtyři! Paráda! A jsou opravdu skvělá! Obzvlášť to první - hrozně se mi líbí, že je to napsané v ich formě a jsou tam přesně důvody, proč by prostě měl být Kurt s Adamem! :)
A to poslední - pěkná pointa! Opravdu jsem čekala, že to bude žádost o ruku a tohle bylo velice příjemné překvapení.

2 Domík | Web | 23. června 2013 v 19:54 | Reagovat

Jo, jsem si jistá, že Adam by se Burtovi líbil. Tak třeba se ještě nějaké scény s nimi dočkáme, pevně doufám! :) Moc pěkná drabblata.

3 Roedeer | Web | 24. června 2013 v 11:09 | Reagovat

Mne se nejvic libil Adam sledujici kopanou a uplne chapu Kurta, u americkeho fotbalu bych vydrzel, ale u kopane teda ne. Setkani Burta a Adama by se melo napsat, ale to i navsteva Anglie a Adam pecujici o Kurta v nemoci. Ted trochu stradam - kez by to bylo vic nez sto slov!
No proste se mi drabble moc libila a jsem rad, ze jsi po delsi odmlce napsala zrovna Kadam. A do jineho (ehmhraotrunyehm) fandomu se nahodou porad nechystas? ;]

4 Karin | 2. února 2017 v 20:47 | Reagovat

Krásné Drabble. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama