Glee czech fest, den 6: "Poskytnutí první pomoci"

18. září 2012 v 15:11 | Joli |  Glee
Zdravíčko!
K dnešnímu tématu, kterým je "Poskytnutí první pomoci", jsem dneska sepsala jednu kratší jednorázovku, jejíž žárové zařazení je v rámci mých povídek poněkud nezvyklé. Tímto bych chtěla poděkovat Doree, která byla tak hodná a povídku mi zkontrolovala, jestli dává vůbec smysl. Takže díky, Doreo! :-) Nyní už však k povídce. Přeji vám příjemné čtení.

Název: Poskytnutí první pomoci
Autor: Joli
Páry/Postavy: Klaine
Žánr: pokus o pwp
Věk: pro jistotu 18+
Délka: jednorázovka
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončené
Synopse: Hádka, usmiřování a nutná pomoc okolí.
Poznámka: Postavy je možné částečně vnímat jako OOC.Byla to první vážná hádka v jejich tříletém vztahu. Padla ostrá slova, bylo prásknuto několika dveřmi, následoval odchod bez pozdravu s tím, že se ti dva pak několik dní neviděli a ani se neuráčili tomu druhému zavolat či napsat, jak to s nimi vlastně bude dál. Zatímco Kurt zůstával v jejich společném bytě, Blaine přespával bůh ví kde. Ne, že by brunet neměl strach, jestli se jeho příteli náhodou něco nestalo, ale jeho hrdost mu prostě nedovolila být tím, kdo udělá první krok k jejich usmíření.

Potkali se až po dlouhých čtrnácti dnech na diskotéce v jednom nejmenovaném gay klubu. Kurt zrovna stál u baru a čekal na svůj další koktejl, když si všiml Blaina, jak si užívá na tanečním parketu. Při tak velkém množství návštěvníků bruneta ani trochu nepřekvapilo, že na sebe nenarazili už dřív. Fakt, že se náhodou vydali do stejného baru - nezávisle na sobě, s ním každopádně vůbec nezamával. Těžko říct proč, ale nepřipadal si nijak nervózní z toho, co bude následovat, až ho kudrnatý muž zaregistruje.

Jen co třímal sklenici s koktejlem v ruce, okamžitě si to namířil do davu za Blainem. Volnou ruku položil na jeho rameno a ve chvíli, kdy se jeho přítel otočil, Kurt ho se slovy "Zatancuj si se mnou.", které mu zašeptal do ucha, objal kolem pasu, jak nejpevněji mohl. Blaine neprotestoval. Oba měli již notně upito, takže na jakékoliv řeči ohledně své hádky neměli pomyšlení. Na co však měli vlivem alkoholu očividně pomyšlení, bylo užít si stávající večer.

"Chybíš mi," zaslechl najednou Kurt těsně před tím, než se Blainovy rty přisály na jeho krk. Nedokázal se tomu vůbec bránit. Nepokoušel se ani potlačit sten, který hned na to vyšel z jeho úst. Zavřel oči, přitiskl se k tělu, které objímal ve své náruči, a nechal se laskat Blainovými polibky a doteky. Vůbec mu nevadilo, že ostatní můžou neskrývaně pozorovat, jak ho jeho přítel hladí po jeho oblých půlkách, zvýrazněných tenkou látkou úzkých kalhot. V tu chvíli nechtěl dělat nic jiného, než si užívat přímý fyzický kontakt, který mu za ty poslední dva týdny chyběl víc, než si chtěl připustit. Věděl, že rozhovoru ohledně jejich hádky se nevyhnou, ale něco mu říkalo, že by v ten moment stejně nic nevyřešili, a tak se rozhodl to na pár hodin hodit za hlavu a ničím si nerušit tak slibně načatý večer.

Blainovy rty se mezitím přesunuly na Kurtova pravidelně vykrojená, plná ústa. Brunet si v tu chvíli bolestně uvědomil, jak moc mu překáží koktejl, který stále držel v pravé ruce a který mu bránil vplést prsty do přítelových hustých kudrnatých vlasů. Levou rukou však již mezitím zaplul pod Blainovu košili a hladil svého partnera po rozpálené kůži na zádech.

"Pojď se mnou," zašeptal Kurt Blainovi do ucha a nedal mu žádnou možnost cokoliv namítnout. Vzal ho za ruku a nekompromisně ho vedl k toaletám. Cestou pak ještě nezapomněl odložit na bar svůj koktejl, o kterém již dopředu věděl, že ho nikdy nedopije.

O chvilku později za oběma muži zaklaply dveře, které dokonale utlumily hlasitou hudbu hrající z dunících reproduktorů. Kurt se otočil na podpatku, objal Blaina pažemi okolo krku a hladově se vrhnul na jeho rty. Odpovědi se dočkal okamžitě. Jazyky otírající se o sebe, občasné kousnutí do spodního rtu, ochutnání nasládlých kapiček krve... Ruce několikrát zabloudily pod vyhrnuté košile, až pod nimi nakonec zůstaly natrvalo... Na pravidelné dýchání nebylo ani pomyšlení...

"Chci se s tebou pomilovat," zašeptal Blaine mezi polibky, kterými mučil Kurta, když jimi obsypával jeho tvář, dokud se nedostal až ke kontratenorovu lalůčku na levém uchu.

"A co ti brání?" odpověděl Kurt mezi vzdechy a pomalu začal nasměrovávat jejich kroky k nedalekým kabinkám. Zapadli do otevřených dveří, aby měli aspoň trochu soukromí, a okamžitě je za sebou zase zavřeli. Oba byli natolik zaujati tím druhým, že ani jeden z nich nezaregistroval tiché steny ozývající se z vedlejší kabinky.

Jen co byl Kurt zbaven košile, Blainovy rty se zmocnily jedné z jeho bradavek, aby ji mohly pomalu sát. Brunet mezitím začal svému příteli přes kalhoty třít jeho vyboulený rozkrok a donutil ho několikrát slastně zasténat. Nakonec to pak byl on sám, kdo převzal kontrolu nad celou situací. Opět s vášní sobě vlastní spojil jejich rty, zatímco se Blainovy ruce znovu uvelebily na perfektně tvarovaných hýždích jeho přítele.

Kurt se pomalu z Blainových úst přesunul se svými polibky k jeho krku. Okamžitě ucítil trpkou chuť mužova parfému, zatímco jazykem chvilku laskal jeho kůži. Vůně kolínské ho však omamovala. Zatímco mapoval svými rty Blainův krk, nepřestával svého přítele mučit svým dráždivě pomalým pohybem v rozkroku.

"Mám nový kalhoty, dej na ně bacha," upozornil menší z mužů toho druhého mezi slastnými vzdechy, zatímco si užíval Kurtovu pečlivou péči ohledně jeho uspokojování.
"Zníš už skoro jako já," ušklíbl se kontratenor a přesunul se k zipu, aby konečně osvobodil Blainovo tvrdnoucí mužství.
"Počkej, někde v kapse budu mít kondom a malou tubičku s gelem," zastavil Kurta a začal šmátrat po svých kalhotách, aby náležitosti vyndal dřív, než spodní část oděvu skončí bůh ví kde.

"Co se děje?" zeptal se o chvilku později brunet, když viděl, jak se Blaine najednou začíná poněkud ošívat.
"Nemůžu... nemůžu to najít..."
"To mi neříkej ani ve snu," zhrozil se Kurt, jemuž se situace přestávala zamlouvat.

"Co kdybyste si to půjčili od nás?" ozvalo se náhle z vedlejší toalety a pod lištou, která oddělovala jednotlivé kabinky od sebe, se prosmýkla krabička s prezervativy a úzká zaoblená nádobka lubrikantu.

Kurt s Blainem nejistě poděkovali, a poté si vyměnili pobavené pohledy. Tak tomu se říká poskytnutí první pomoci, usmál se pak brunet v duchu, než se jeho přítel sehnul ke spásné záchraně.

The End
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bauti46 | Web | 18. září 2012 v 15:26 | Reagovat

o můj bože, a já si říkala jaký bude konec xDD

2 Domík | Web | 18. září 2012 v 15:38 | Reagovat

Kurt náhodou narazí na Blaina v baru po 14 dnech, kdy spolu po hádce nemluvili a Blaine má u sebe kondomy a lubrikant? No, myslím, že tohle mi říct, tak mu jednu napálím a je po sexu :D Ale bylo to super, nadržení chlapi si musejí pomáhat :D

3 dorea | Web | 18. září 2012 v 16:30 | Reagovat

už jsem ti to psala, moc se mi to líbí a i když nepíšeš pwp často, tak tohle bylo správně rajcovní :) a vypointovaný konec je absolutně skvělý :D

4 kemamar | Web | 18. září 2012 v 17:20 | Reagovat

To bylo perfektní!! :D Ale stejně jako Domča - kdybych byla Kurtem a potkám Blaina s kondomy a gelem v baru, asi mu dám spíš do nosu :D

5 simplyrambling | Web | 19. září 2012 v 0:38 | Reagovat

Taky se přidám, ten konec mě dostal :) A když se Blaine strachoval o kalhoty :) Pěkné, Em

6 Joli (admin) | E-mail | Web | 19. září 2012 v 8:56 | Reagovat

Díky vám všem za komentáře, jsem ráda, že se vám to líbilo. :-)

[2]:[4]: Však taky není vyloučeno, že si to s ním Kurt druhý den po vystřízlivění náležitě vyřídil. :-P :-D

7 Roedeer | Web | 21. září 2012 v 10:34 | Reagovat

Mne se to taky libilo :]

8 ilovegleeglee | E-mail | Web | 13. října 2012 v 20:54 | Reagovat

Bylo to parádní :-D Hlavně ten konec :-D  :-D  :-D

9 Karin | 3. února 2017 v 21:48 | Reagovat

Tak to mě pobavilo. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama