Září 2012

Glee czech fest, den 7: "Sladké mámení"

19. září 2012 v 10:00 | Joli |  Glee
Ahojte.
Dnes je předposlední den Glee czech festu, pro mne však poslední jakožto pro autora. Zítřejšího tématu "Ideální téma" nevyužiji, takže se s GCS rozloučím drabblem "Sladké mámení". Nejsem sice s ním kdovíjak spokojená a ani si nejsem jistá, že jsem se pořádně trefila do tématu, ale snad se i tak dočká nějaké odezvy. Přeju příjemný čtení.

Glee czech fest, den 6: "Poskytnutí první pomoci"

18. září 2012 v 15:11 | Joli |  Glee
Zdravíčko!
K dnešnímu tématu, kterým je "Poskytnutí první pomoci", jsem dneska sepsala jednu kratší jednorázovku, jejíž žárové zařazení je v rámci mých povídek poněkud nezvyklé. Tímto bych chtěla poděkovat Doree, která byla tak hodná a povídku mi zkontrolovala, jestli dává vůbec smysl. Takže díky, Doreo! :-) Nyní už však k povídce. Přeji vám příjemné čtení.

Název: Poskytnutí první pomoci
Autor: Joli
Páry/Postavy: Klaine
Žánr: pokus o pwp
Věk: pro jistotu 18+
Délka: jednorázovka
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončené
Synopse: Hádka, usmiřování a nutná pomoc okolí.
Poznámka: Postavy je možné částečně vnímat jako OOC.

Glee czech fest, den 5: "Anděl s ďáblem v těle"

17. září 2012 v 12:00 | Joli |  Glee
Ahojte.
Tématem pro dnešní den je "Anděl s ďáblem v těle". Pod perexem najdete na toto téma můj drabble, snad se bude líbit. Přeju příjemný čtení. :-)

Glee czech fest, den 4: "Dohazovač"

16. září 2012 v 10:00 | Joli |  Glee
Zdravíčko.
Dneska se hlásím o něco dříve než u předchozích témat, protože nevím, jak tu budu přes den. Na téma "Dohazovač" jsem sepsala drabble, tak snad se vám bude líbit. Přeju vám příjemný čtení. :-)


Glee czech fest, den 3: "Nepovedené rande"

15. září 2012 v 12:00 | Joli |  Glee
Zdravím!
Jak jste asi asi všimli, včera jsem v rámci Glee czech festu s ničím nepřispěla. Dnes to však napravím s jednorázovou povídkou, a to na téma "Nepovedené rande". Ze začátku vám to asi tak nebude připadat, že se jedná o nepovedené rande, ale myslím si, že v závěru jsem to téma z Kurtova pohledu trefila. Tolik v úvodu, nyní již povídka samotná. Přeju příjemné čtení. :-)

Název: Nepovedené rande
Autor: Joli
Žánr: nějak nedokážu zařadit O:-)
Postavy/Páry: Klaine + ještě jedna postava, kterou vám schválně neprozradím. O:-)
Věk: neomezeno
Délka: povídka o 1000 slovech
Časová osa: 2. řada
Stav: dokončené
Synopse: Kurt se těší na další rande s Blainem. Co když se ale tentokrát nepovede?
Poznámka: Některé detaily z kánonu jsem musela pozměnit.


Glee czech fest, den 1: "Hříchy mládí"

13. září 2012 v 12:00 | Joli |  Glee
Zdravím!
Dnešním dnem začíná osmidenní Glee czech fest, kdy ke každému dni bylo vybráno jedno téma a fanoušci Glee mají možnost na daná témata psát povídky, vyrábět různé obrázky a tak podobně. Ode mne můžete očekávat několik textů. Bohužel ne ke všem tématům, neboť se ne ke všem dostavily nápady, ale minimálně ke čtyřem z nich již mám něco malého sepsáno. Prvním tématem, jak již napovídá nadpis, jsou "Hříchy mládí". Pod perexem pak najdete můj drabble. Přeju příjemné čtení. :-)