Nech se překvapit

5. září 2011 v 12:09 | Joli |  StarGate
Název: Nech se překvapit
Autor: Joli
Překladatel: -
Žánr: romance
Páry: Elizabeth/John
Věk: neomezeno
Délka: jednorázovka
Osa: nezařazeno
Stav: dokončené
Synopse: John něco chystá. Ale co? Nechte se překvapit. :-)


"Kam to jdeme?" zeptala se Elizabeth se zájmem v hlase, když ji John vedl chodbou kamsi do neznáma. Tedy... pro ni do neznáma. Na očích měla pásku, kterou si major Sheppard doslova vynutil. Odmítal jí říct, k čemu ji potřebuje, ačkoliv se bruneta několikrát dožadovala odpovědi. Procházeli chodbou a Elizabeth, kterou John držel za ruku, aby někde nezakopla, šla poslušně vedle něj. Byla zvědavá. A nedočkavá. Pokud něco neměla ráda, bylo to nevědomí, co se s ní stane... co se děje.
"Nech se překvapit," odpověděl John tajemně a mířil chodbou pořád dál. Podle tónu jeho hlasu Liz poznala, že se usmívá a že má dobrou náladu. Měl něco v plánu a očividně to měl dobře připravené. Nic neponechal náhodě.
Když šli městem již patnáct minut a John si byl jistý, že je Liz dostatečně zmatená a nemůže s určitostí říct, kde jsou, zamířil si to konečně přímo k místu, které bylo již od počátku cílem jejich cesty.

Elizabeth uslyšela zasyčení dveří. Když se otevřely, ovanul její obličej chladný vánek. Jsme někde venku... na molu. Určitě je to na molu, přemítala v hlavě. Doléhalo k ní šumění oceánu, jehož vlny narážely do stěn města. Připadalo jí to neskutečně blízko. Určitě jsme na molu, řekla si znova.

O chvilku později jí John sundal z očí pásku. Když Liz otevřela oči, překvapeně hleděla kolem sebe. Krom toho, že nestáli na molu, ale na jednom z balkonů západního křídla, ji překvapilo ještě něco jiného.

Na balkóně stál stůl prostřený bílým ubrusem. Na obou jeho koncích ležely sváteční talíře a příbor, uprostřed stolu plály dvě bílé svíce upevněné ve slonovinovém stojanu.

"Johne, co to znamená?"
"Všechno nejlepší k narozeninám, Lizzie," usmál se John na Liz, něžně ji políbil, a pak ji uvedl ke stolu. S úsměvem přijala jeho rámě. Věděla, že ji čeká skvělý večer plný nádherných chvil s mužem jejího srdce.

THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama