Bez tebe ne!

4. září 2011 v 20:17 | Joli |  StarGate
Název: Bez tebe ne!
Autor: Joli
Překladatel: -
Seriál: StarGate SG-1
Žánr: drama
Páry: Sam/Jack
Věk: neomezeno
Délka: jednorázovka
Osa: nezařazeno
Stav: dokončené
Synopse: když se jeden obětuje pro druhého"Danieli, zadej okamžitě tu adresu!!" vykřikl Jack co nejhlasitěji to šlo, ačkoliv věděl, že jeho kamarád stojí hned vedle něj. Měl však dojem, že v tom chaosu... humbuku okolo... ho Daniel nemusel vůbec slyšet.
Odehrálo se to tak hrozně rychle. Všude bylo ticho... tíživé ticho, skoro jako před bouří. To místo se mu nelíbilo už od samého začátku. Teal'c jeho obavu sdílel, ale Sam byla z toho zařízení tak děsně nadšená... to je celá ona, napadlo Jacka. Než se nadáli, začaly kolem nich prolétávat střely z tyčových zbraní... jedna za druhou... bez přestání. Jack se s ostatními okamžitě zvedli z místa a namířili si to zpátky k bráně. Nyní jen čekali na to, až mladý archeolog konečně na panelu zadá těch zpropadených sedm symbolů a potvrdí je tím "červeným udělátkem" uprostřed, jak tomu Jack říkal, protože si za žádnou cenu nemohl zapamatovat ten goauldský název.
Co mu tak sakra trvá?, prolétlo Jackovi hlavou, zatímco se krčil za balvanem a svou střelbou se snažil Daniela krýt. Narychlo stočil pohled k Sam, která byla schovaná za kmenem stromu asi tak čtyři metry od něj. Věděl, že je to silná žena, přesto v jejích očích byl vidět znatelný strach. Usmál se na ni, aby jí dodal trochu víc odvahy a naděje, že to určitě zvládnou... jako už mnohokrát. Oplatila mu úsměv, a po této asi tak pětivteřinové rychlokomunikaci se opět vrátili ke střelbě.
"Mám to!" vykřikl doktor Jackson, a když se vytvořila červí díra, rychle vyslal do SGC kód, aby jim otevřeli iris. O chvíli později již Daniel s Teal'cem vbíhali do horizotnu události.
"Carterová, teď vy!! Budu vás krýt," houkl Jack na Sam a hlavou jí naznačil, aby šla okamžitě k bráně. Sam přikývla, postavila se a v předklonu (ve snaze se krýt) se rozeběhla k portálu. Cítila, jak kolem jejího těla prosvištělo pár střel z tyčové zbraně. Uslyšela zvuk typický pro střelbu z p-90, a pak jen bolestné zasténání několika Jaffů.
Vyběhla po schodech a už už chtěla vběhnout do červí díry, když zaslechla plukovníka, jak volá její jméno. Rychle se otočila a poslední, co viděla, než ji plukovník strčil do horizontu, byla střela z tyčovky zarývající se do O'Neillových zad.
Když dopadla na rampu, zkutálela se po ní až k jejímu konci, u nehož čekali Teal'c, dr. Jackson, generál Hammond a zdravotnický tým, který přispěchal na Hammondův rozkaz.
Vteřinu za ní se z brány vynořil i plukovník, ale když jeho tělo s tupým nárazem dopadlo na rampu, bylo jasné, že už mu není pomoci.
Nechci žít! Bez tebe ne! Proběhlo Sam v hlavě, než se s bolestí v srdci a slzami v očích zhroutila vedle Jacka.

THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej | Web | 8. září 2011 v 11:36 | Reagovat

áááááááá on už je zase mrtvej? ty vole, on snad drží rekord... vlastně, ten drží Jackson, někde mám i napsaný přesný díly :D
až na ten konec se mi to fakt líbilo! že prej to červený udělátko :D

2 Joli (admin) | E-mail | 8. září 2011 v 12:39 | Reagovat

Jop, zase mrtvej. :-D Daniel sice vede, ale řekla bych, že Jack ho slušně dohání. :-D A děkuju, jsem ráda, že se ti to líbilo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama